Filip 
Portrait Filip
Email
Phone
  • Instructor's activity list
  • Info about instructor
Ahoj! Jmenuji se Filip Nádvorník. Sport je mou obrovskou vášní již od dětství a tvoří důležitou součást mého života. Sportem, kterému se věnuji nejdéle, je basketbal. Basketbal hraju už od raného dětství, a právě díky němu jsem si vytvořil tak silný vztah ke sportu.

Postupem času jsem začal objevovat a zkoušet i nové sporty, jako např. běh, silový trénink či HIIT tréninky. Právě HIIT tréninky se staly mou oblíbenou formou pohybu, jelikož se jedná o velmi komplexní tréninky, které mi pomáhají se udržovat v kondici a zároveň mě velmi baví díky tomu, jak jsou dynamické a variabilní. HIIT tréninky jsem objevil během období pandemie Covid – 19, kdy jsem se snažil najít takový druh sportu, který budu moci dělat doma a zároveň se díky němu budu udržovat v kondici a v psychické pohodě. HIIT tréninky, které jsou založené na střídaní silových cviků s kardio cviky, pro mě byly naprosto ideální volbou a oblíbil jsem si je natolik, že jsem u tohoto sportu zůstal i nadále a snažím se v něm neustále zlepšovat a posouvat dál.

Kromě sportu je mou velkou vášní také chemie, která tvoří velkou součást mého života, jelikož studuji chemicky zaměřený obor na vysoké škole. Mimo to jsem trenérem basketbalu a ve volném čase trávím čas nejraději se svou přítelkyní a naším pejskem, a to ať už doma, na procházkách či nejrůznějších výletech. Moc rádi cestujeme a poznáváme nová místa, jídla a kulturu. Budu se na Tebe moc těšit na lekci, kde se rozhodně pořádně zapotíme!